Profil společnosti

Nabízíme jedinečné spojení nejefektivnějších stavebních postupů s lidským přístupem ztělesněným našimi zaměstnanci. Mnohaleté zkušenosti z národních i zahraničních zakázek svědčí o vysoké hodnotě našich různorodých služeb. Důvěra klientů v naši schopnost dodávat bezpečné stavby z kvalitních materiálů je naší prioritou a zároveň standardem, který je neoddělitelně spojen se jménem společnosti.

K dispozici máme tým zaměstnanců, kteří zajišťující zednické, sádrokartonářské, omítkářské, svářecí, výkopové a jiné práce potřebné k celkovému splnění zakázek.

Firma se rozkládá v nově zrekonstruovaném areálu v Tachově. Firma disponuje ještě skladovými prostory ve Velkém Rapotíně. V sídle společnosti můžete nalézt prodejnu stavebnin, zámečnickou dílnu, truhlárnu, tesárnu a pilu. Budeme velice rádi, když nás navštívíte a sdělíte nám svá přání, abychom je mohli společně zrealizovat k vaší maximální spokojenosti.

Sídlo Chejnovský s.r.o. v Rapotíně

Kromě častých zakázek v sousedním Německu se můžeme pyšnit mimo jiné výstavbou obchodního areálu Rozvadov či hotelu Bor, které vznikly spoluprací vysoce výkonného týmu padesátky zaměstnanců zajišťující zednické, sádrokartonářské, svářecí, výkopové a jiné práce spolu s výstavbou vodovodů, kanalizací a dalších nezbytných aspektů stavby.

Foto z výstavby areálu společnosti

Firma se rozkládá v nově zrekonstruovaném areálu o rozloze dvou hektarů v Tachově, přičemž skladové prostory jsou situovány ve Velkém Rapotíně. V sídle společnosti můžete nalézt prodejnu stavebnin, zámečnickou dílnu, dále například truhlárnu a tesárnu. Budeme velice rádi, když nás navštívíte a sdělíte nám svá přání, abychom je mohli společně zrealizovat k vaší maximální spokojenosti.

Logo společnosti

Kontakt

Chejnovský s.r.o.
Rapotínská 1576
347 01Tachov
Tel.: +420 374 724 372
Tel.: +420 603 146 649
Email: chejnovsky.sro@seznam.cz
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat