Čištění pozemních komunikací

Čištění pozemních komunikací je důležitým aspektem jejich celkové údržby. Platí to dvojnásob zejména v zimních a jarních měsících, nicméně standardní čištění pozemních komunikací představuje rovněž zásadní předpoklad pro udržení původního stavu vozovky, a přispívá tedy i k větší bezpečnosti dopravy.

Nabízíme čištění s použitím úklidového auta Mercedes Benz s nástavbou FAUN, které disponuje vynikajícími vlastnostmi pro tento typ služeb.

Mercedes Benz s nástavbou FAUN


Zámečnické práce

Zajišťujeme práce z oblasti zámečnictví, a to ve formě komplexního servisu: od zpracování konkrétní objednávky, výroby a dodávky až po konečnou montáž. Zaměstnáváme školené odborníky, kteří odvádí kvalitní práci; můžete se také spolehnout, že vám zboží dodáme v co nejkratší časové lhůtě. K naším službám patří výroba a opravy zábradlí, vrat, sváření a další úkony.

Zámečnická dílna


Výroba řeziva a prodej palivového dříví

Neváhejte naši společnost kontaktovat v případě, že máte zájem o výrobu řeziva či nákup palivového dříví.

Postavený objekt pily v našem areálu

Řežeme jakýkoli konstrukční materiál: trámy, krovy, prkna, apod. potřebný pro stavbu hal, domů a dalších stavebních struktur.

Osazení vyrobeného krovu na rodinný dům


Recyklační centrum

Naše recyklační středisko slouží především ke zpracování stavebních sutí a demoličního odpadu a jejich následnému opětovnému využití formou hodnotných recyklátů.

Kontakt

Chejnovský s.r.o.
Rapotínská 1576
347 01Tachov
Tel.: +420 374 724 372
Tel.: +420 603 146 649
Email: chejnovsky.sro@seznam.cz
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat